top of page

Hakkımızda

Petri kabı

Epitel Sağlık Hizmetleri

Epitel Sağlık hizmetleri yaşamlarının büyük bölümünü sağlık sektöründe yönetici ve sağlık profesyoneli olarak çalışanlar tarafından kuruldu.

 

Hasta odaklı hizmet anlayışı ile özellikle yalnız kalan kronik yara, akut yaralar, yanık yaraları, atriel yetmezliğe bağlı yaralar, bası yaraları, diyabetik aya yaraları, venöz yetmezliğe bağlı yaralar, ortpedi ve cerrahi sonrası oluşan kapanmayan yaralara sahip olan hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitelerini yükselterek, hızlı bir şekilde normal yaşamlarına dönmelerine yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Sahip olduğu cihaz parkı ve sarf malzemeler ile özel hastaneler ve kamu hastaneleri ile anlaşmalar yaparak yara tedavisini son teknoloji cihazlar ile steril ortamlarda sağlık profesyonelleri ile gerçekleştirmektedir. 

En iyi tedavi için en iyi cihazlar...

Untitled-4.png
TOPIVAC V2

Konvansiyonel vakum yardımlı terapi standart negatif basınçlı yara pansumanı; non-invasive akut ve kronik yaralarda iyileşmeyi destekleyen...

Untitled-3.png
TOPIVAC V4

TopiVac Klinik V4 Tipi Profesyonel Hybrid Topical Yara Tedavi Cihazı, çok çeşitli kullan-at (disposable sarf) bileşenlerine sahiptir.

yikamali.png
TOPIVAC Yıkamalı İnsizyon

Yara iyileştirme konusunda kendisini kanıtlamış, invaziv olmayan geliştirilmiş yıkamalı yara tedavi yöntemidir. Yaralı bölgenin

bottom of page